Prysmian Group yetkili satıcılarını Trabzon’da bir araya getirdi

24 Haziran 2015 Dergi: Mayıs-Haziran 2015

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu olan Prysmian Group Türkiye, iletişimi güçlendirmek amacıyla düzenlediği 2015 yılı geleneksel Yetkili Satıcılar Toplantısı’nı, Trabzon’daki Novotel’de gerçekleştirdi. Ev sahipliğini Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu ve Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç’ın yaptığı, 7-9 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen etkinliğe Prysmian Group Türkiye A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte Satış, Pazarlama ve Müşteri Koordinasyon Merkezi ekipleri katıldı.
7-9 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen etkinlik kapsamında, ilk gün gerçekleşen toplantıyı takiben, tüm katılımcılar oldukça yoğun bir program kapsamında Trabzon ve çevresini görme imkanı buldular. Galanima Restaurant’da ilk günün akşamı gerçekleşen Gala Yemeği’nde geleneksel Doğu Karadeniz eğlencesinin tadını çıkaran misafirler, programın devamında Ayder Yaylası’na çıktılar, Fırtına Vadisi’nde rafting yaptılar ve Uzungöl’de doğayla baş başa zaman geçirdiler.
Yoğun ama çok keyifli geçen organizasyonu takiben, Prysmian Türkiye Group CEO’su Erkan Aydoğdu, “A-Takımı yetkili satıcılarımız ile iş ve eğlenceyi bir araya getirdiğimiz bir toplantıyı daha geride bıraktık. Gerek sektöre gerekse de geride kalan seneye dair değerlendirmelerimiz gösteriyor ki, müşteri odaklı bakış açımız ile sürdürülebilir iyileşme ve inovasyona dair çalışmalarımızı sürdürmeli ve attığımız her adımda önceliğimizin ‘hız’ ve ‘güvenilirlik’ olduğunu her daim hatırlamalıyız. Bu bağlamda yetkili satıcılarımıza özel olarak geliştirdiğimiz Müşteri Koordinasyon Merkezi projemizin, bize hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda önemli kazançlar getireceğini düşünüyoruz” dedi.


Etiketler