Hakkımızda


DSYG, 20 yılı aşkın süredir sektörel dergi, katalog, kurumsal dergi, teknik kitap yayıncılığı yapıyor,B2B iletişim hizmetleri veriyor. İletişim danışmanlığı, reklam ve tanıtım projeleri alanında faaliyet gösteren kardeş kuruluşu Doğa Ajans ile birlikte “B2B pazarlama iletişimi hizmetleri”nin farklı bir uzmanlık alanı olduğunu kanıtlayan çalışmalar gerçekleştiriyor. Doğa Sektörel Yayın Grubu, 2006 yılı itibarıyla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hizmet vermektedir.

İçerik

Yenilenebilir enerjiler alanında teknoloji ve sistemler, yasal mevzuat, yatırımlar, yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler, yenilikler, güneş kolektörleri ve pilleri, rüzgar türbinleri ve donatıları, jeotermal enerji sistemleri, hidroelektrik santraller, ısı pompaları, hibrit sistemler gibi ürün grupları ile ilgili tanıtımlar, teknik yazılar, röportajlar ve haberler.

Hedef Kitle

Yenilenebilir enerji teknolojilerinin kullanılabileceği endüstri kuruluşları, inşaat, taahhüt grupları, GYO’lar, OSB’ler, santral yatırım ve işletmecileri, elektrik üretici ve satıcı kuruluşlar, yerel yönetimler, enerji finansı ve lojistiği ile ilgili firmalar, ilgili bakanlıklar ve daire başkanlıkları, araştırma kuruluşları, yenilenebilir enerji teknolojileri ile ilgili üreticiler, temsilciler, danışmanlar, satış ve uygulama firmaları.

 
SahibiSorumlu Yazı İşleri Müdürü
Asrin Bakır Gerçek Oya Bakır
Reklam Grup KoordinatörüYazı İşleri Müdürü
Asrin Bakır Gerçek Didem Taşbaşı
Reklam Sorumluları 
Bilgin Akcan ISSN:1307-9212