Header Reklam
Header Reklam

Siemens Türkiye Daha İyi Bir Gelecek için Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı’nda Paydaşlarıyla Bir Araya Geldi

22 Mayıs 2023 Dergi: Mayıs-Haziran 2023
Siemens Türkiye Daha İyi Bir Gelecek için Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı’nda Paydaşlarıyla Bir Araya Geldi

Siemens Türkiye, 9-11 Mayıs tarihlerinde Fuar İzmir’de düzenlenen Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı’nda sektörün nabzını tutmak için tüm paydaşlarıyla bir araya geldi. Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı’nın açılışı İzmir Sanayi ve Ticaret Odası Başkanları, İzmir Belediye Başkanı, İzmir Valisi ve İzmir Gençlik ve Spor Bakanı’nın katılımıyla gerçekleşti. Siemens Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleşen fuarın açılış töreninde Siemens Elektrifikasyon & Otomasyon Yurtdışı ve Enerji Üretimi Satış Müdürü Ediz Gizlier de bir konuşma yaptı. Siemens Türkiye tarafından fuarın ikinci gününde düzenlenen GES Sistemlerinde Evirici Teknolojiler başlıklı panele katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Siemens Türkiye fuar süresince, güneş enerjisi sektöründe yüksek verimliliğe sahip merkezi ve dizi inverterleri ile çevreye duyarlı ve uzun ömürlü kullanıma sahip sistemlerini tüm katılımcılarla buluşturdu.

Yenilikçi teknolojisi ve sürdürülebilir bir gelecek için sunduğu çözümlerle fuardaki yerini alan Siemens Türkiye, geniş güç aralığına sahip ürün ailesi sayesinde güneş enerjisi güç santralleri için optimum çözümleri üretiyor; güneş ve hybrid enerji santrallerini akıllı bir şekilde şebekeye entegre eden SCADA ve Enerji Yönetim sistemleriyle de işletmelerin verimlilik ve karlılık hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

Üç gün süren ve yılın en verimli etkinliklerinden biri olan Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı’ndaki yerini alan Siemens Türkiye, geleceği bugünden dönüştürebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmeye ve dünyanın enerjisini şebekelerle buluşturmaya devam ediyor.Slider Altına