Enerji Depolamaya Yatırım Yapanlara Avrupa Kredisi Var

19 Kasım 2022 Dergi:

Dünya devi Merus Power, Enerji Depolama Sistem yatırımı yapan firmalara Finlandiya’dan düşük faizli kredi desteği sunuyor.
Dünya devi Merus Power’ın enerji depolama sistemlerine özel olarak sunduğu finansman desteği ile enerji depolama yatırımı yapmak artık daha kolay.
Finnvera ile düşük faizli kredi kullanılması için destek sağlayan Merus Power ile yatırımcılar sistem devreye alındıktan 6 ay sonra ödemeye başlıyor.

Herhangi Bir Seviyede Elektik Sistemine Yerleştirilebilir
Dünya devi Merus Power Enerji Depolama Sistemleri (ESS), operasyonel güvenilirliği artırmak için herhangi bir seviyede bir elektrik sistemine yerleştirilebiliyor.
Merus ESS yalnızca yenilenebilir enerji kaynaklarının daha sorunsuz entegrasyonunu sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda elektrik arzını ve talebini de dengelemeye yardımcı oluyor. Birincil güç kaynakları kesildiği anda gerçek zamanlı olarak kullanılabilen Merus ESS, tüm güç sistemi için üretim, iletim, dağıtımdan, mikro şebeke operatörlerine, son tüketiciye kadar tüm güç sistemi için fayda sağlıyor.

Depolama Sisteminin Kalitesi Önemli
Enerji depolama sistemlerinin kalitesinin önemi hakkında bilgi veren Merus Power Türkiye Satış Müdürü Elvan Aygün; “14 farklı modda çalışabilen, 20 ms’de (1 cycle) sisteme tepki veren, 3 seviyeli topolojiye sahip, pik sönümleyen, güç dağıtım yönetimi yapabilen, voltaj ve frekans kontrolü yapabilen, on-grid ve off-grid çalışabilen ve en önemlisi bunların yanı sıra Black - Start özelliğine sahip enerji depolama sistemlerimiz ile her zaman yatırımcılarımızın yanındayız” dedi.
 Slider Altına