Yenienerji Dergisi

DSYG, 20 yılı aşkın süredir sektörel dergi, katalog, kurumsal dergi, teknik kitap yayıncılığı yapıyor,B2B iletişim hizmetleri veriyor. İletişim danışmanlığı, reklam ve tanıtım projeleri alanında faaliyet gösteren kardeş kuruluşu Doğa Ajans ile birlikte “B2B pazarlama iletişimi hizmetleri”nin farklı bir uzmanlık alanı olduğunu kanıtlayan çalışmalar gerçekleştiriyor. Doğa Sektörel Yayın Grubu, 2006 yılı itibarıyla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hizmet vermektedir.

İçerik

Yenilenebilir enerjiler alanında teknoloji ve sistemler, yasal mevzuat, yatırımlar, yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler, yenilikler, güneş kolektörleri ve pilleri, rüzgar türbinleri ve donatıları, jeotermal enerji sistemleri, hidroelektrik santraller, ısı pompaları, hibrit sistemler gibi ürün grupları ile ilgili tanıtımlar, teknik yazılar, röportajlar ve haberler.

Hedef Kitle

Yenilenebilir enerji teknolojilerinin kullanılabileceği endüstri kuruluşları, inşaat, taahhüt grupları, GYO’lar, OSB’ler, santral yatırım ve işletmecileri, elektrik üretici ve satıcı kuruluşlar, yerel yönetimler, enerji finansı ve lojistiği ile ilgili firmalar, ilgili bakanlıklar ve daire başkanlıkları, araştırma kuruluşları, yenilenebilir enerji teknolojileri ile ilgili üreticiler, temsilciler, danışmanlar, satış ve uygulama firmaları.

SahibiYayın Hayatına Başlama Tarihi
Asrin Bakır Gerçek Aralık 2007
Sorumlu Yazı İşleri MüdürüPeriyodu
Oya Bakır İki Aylık (yılda 6 sayı)
Yazı İşleri MüdürüTirajı
Didem Taşbaşı 4.000 (net)
Reklam Grup KoordinatörüReklam Sorumlusu
Asrin Bakır Gerçek Bilgin Akcan - Melih Büçge
  
  ISSN:1307-9212