Türkiye, Voltimum portalının 13. üyesi oldu

07 Haziran 2011 Dergi: Mayıs-Haziran 2011

ABB, Legrand, Nexans, Osram, Philips, Prysmian ve Schneider Electric'in elektrik tesisatçıları; mühendisler, sektördeki üretici, dağıtıcı, toptancı ve uzmanları ilk elden bilgilendirmek, özellikle elektriğin güvenli ve verimli kullanılmasını teşvik etmek amacıyla "voltimum.com.tr"nin kurulmasına destek oldu.

"Yaşam için bilgi - Bilgi için güç birliği"  görüşünü benimseyerek sorumluluk üstlenen 7 kuruluşun CEO ve üst düzey yöneticileri, "voltimum.com.tr"nin tanıtım toplantısında portalı hayata geçirdi. Toplantıda konuşma yapan Voltimum Tepe CEO'su Bruno Hamon Voltimum portalının dünya genelinde ayda 1,3 milyon ziyaretçiye, 7 dilde ve 12 ülkede uzmanlık bilgisi sunduğunu söyledi. Voltimum'un çıkış noktasının, elektrik sektöründe doğru bilgi yoluyla yaşam güvenliğinin ve enerji verimliliğinin sağlanması olduğunu belirten Hamon, "Sektörde insan hayatı ve doğal çevrenin geleceğinin tesadüflere bırakılmaması için varız" dedi.

Türkiye'de yayın hayatına geçen "voltimum.com.tr", ücretsiz abonelikle elektrik ürünleri ve kurulumları hakkında detaylı bilgi, enerji verimli ürünler, doğru ve çevreye uyumlu aydınlatma gibi sektörel uzmanlık bilgilerini tek adresten sunacak. Üreticilerin, sektöre doğrudan ulaşmasını sağlayan "voltimum.com.tr" aydınlatma, otomasyon, tesisat kurulumu, kablolama ve enerji verimliliği hakkında spesifik çözüm ve eğitim imkanları sunmasının yanı sıra sektörden güncel haberler, ürün katalogları, enerji tasarrufuna ilişkin özel bilgiler, uzmanlardan teknik destek yardımı, seminer, eğitim, fuarlar ve sektörel etkinlikler hakkında kullanıcılara bilgi sunuyor.


Etiketler