Tansuğ Makina, temiz enerji marketi 'Yeşil Ev'i Adana'da açtı

26 Mayıs 2010 Dergi: Mayıs-Haziran 2010

Tansuğ Makina, yenilenebilir enerji, ısıtma ve soğutma üzerine uzmanlaşmış "Yeşil Ev- Temiz Enerji Marketi"ni 1 Mayıs'ta Adana'da açıldı.

2004'ten bu yana Ouraset markasıyla 30'a yakın ülkeye güneş enerji su ısıtma sistemleri ihracatı gerçekleştiren Tansuğ Makina, Adana'da Yeşil Ev ismiyle son tüketiciye yenilenebilir enerji, ısıtma ve soğutma  ürün gamında  geniş bir yelpaze sunmak üzere oluşturduğu "örnek mağaza"sında  sadece Ouraset markalı güneş enerjili su ve mahal ısıtma sistemleri değil, aynı zamanda güneş pilleri ile elektrik elde eden PV sistemler, güneş piliyle sokak aydınlatması ve diğer tasarruflu termik ürün ve uygulamaları son tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor.

Yeşil Ev'de; Tansuğ Makine'nin "Solar Kombiset" gibi 2 yıllık ar-ge sonucu geliştirdiği güneş enerjisiyle ev ısıtma sistemleri ve başta İspanya ve İtalya'ya ihracatını gerçekleştirdiği  Villaset ve Asset modelleri tüketiciyle direk olarak buluşacak.

Bunlara ek olarak Yeşil Ev'de ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan güneş pili ürünleri de tüketiciye sunuluyor. Yeşil Ev kısa sure içerisinde mağaza sayısını arttırarak Türkiye'de iklimlendirme ve yenilenebilir enerji alanında uzmanlaşmış, tüketicinin en çok güven duyduğu satış platformunu oluşturmayı hedefliyor. Mağaza'nın sloganı da "Yeşil Ev: Bu çatı altında Yeşil Dünya Koruma Altında!" olarak ilan edildi.


Etiketler


Slider Altına