Header Reklam
Header Reklam

Solis, Pakistan Enerji Sektörünü Dönüştürmek için AE Power ile İşbirliği Yapacak

01 Nisan 2024
Solis, Pakistan Enerji Sektörünü Dönüştürmek için AE Power ile İşbirliği Yapacak

Dünyanın en büyük üçüncü PV inverter üreticisi Solis, enerji sektörünü yeniden şekillendirmeye yönelik yenilikçi bir çabayla AE Power ile öncü bir ortaklığa girerek Pakistan'da yenilenebilir enerjiye geçişi canlandırmayı vaat eden önemli bir inverter dağıtım anlaşmasına imza attı. 300 MW'lık etkileyici bir değere sahip olan ve 2024'ten 2025'e kadar uzanan bu ortaklık, bölgede çevre dostu güç kaynaklarının benimsenmesinde önemli bir kilometre taşına işaret ediyor.

Solis Pakistan Satış Müdürü Mark Gong; “Bu girişim sadece bir iş girişiminden daha fazlasıdır; Solis'in teknolojik ilerleme ve üstün yerel hizmet sağlama konusundaki sarsılmaz kararlılığının bir yansımasıdır. AE Power ile işbirliğimiz sadece invertör tedarik etmekten ibaret değil. Bu, benzersiz hizmet ve destek sunmak için en son teknolojiyi yerel uzmanlıkla bütünleştirmekle ilgilidir" diyor.
Solis'in PV inverter teknolojisindeki liderliği, sürekli inovasyon ve enerji sektöründe yeni ölçütler belirleme dürtüsü ile karakterize edilir. Yüksek verimli invertörlerden oluşan kapsamlı bir portföye sahip olan Solis, çeşitli uygulamalar için güneş enerjisi sistemlerinin optimize edilmesine öncülük ediyor. Gong, "Solis'i diğerlerinden ayıran şey, farklı pazarların nüanslarını öngörme ve bunlara özel çözümlerle yanıt verme, maksimum verimlilik ve güvenilirlik sağlama yeteneğimizdir" diye ekliyor.

AE Power ile yapılan işbirliği, Pakistan'daki güneş enerjisi deneyimini daha da geliştirmek için Solis'in güçlü Ar-Ge yeteneklerinden yararlanıyor. Solis, akıllı şebeke uyarlanabilirliği gibi gelişmiş özelliklerin potansiyelinden yararlanarak ülkenin dinamik enerji tüketim modellerini karşılamaya hazır. Bu ortaklık aynı zamanda Solis'in yerelleştirilmiş hizmet yaklaşımını güçlendirerek, müşterilerin yerel bağlamı derinlemesine anlayan yetenekli profesyoneller tarafından sağlanan hızlı teknik destek ve bakım hizmetlerinden yararlanmasını da beraberinde getiriyor.


 Slider Altına