SMARTER E EUROPE 2021 Ertelendi

07 Şubat 2021 Dergi:

Intersolar Europe, ees Europe, Power2Drive Europe ve EM-Power Europe dört sergisiyle Smarter E Europe, 2021'in ikinci yarısına taşınacak. Yeni enerji dünyası için inovasyon merkezi Messe München'de 21 Temmuz'da başlayacak, 23 Temmuz’a kadar devam edecek. Smarter E Europe, Avrupa'nın enerji endüstrisi için en büyük platformu ve yeni enerji dünyası için en önemli buluşma noktasıdır.
Katılımcılar ve ortaklarla yakın koordinasyon içinde, etkinliğin organizatörleri Solar Promotion GmbH ve Freiburg Wirtschaft Touristik und Messe GmbH & Co. KG, etkinlikleri altı hafta erteleyerek 21–23 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlemeye karar verdiler. Bu karar, kayıtlı katılımcılar ve Messe München ile yakın koordinasyon içinde alındı. Solar Promotion GmbH CEO'su Markus Elsässer, "Katılımcılarımıza ve ortaklarımıza olası bir erteleme konusunda ne hissettiklerini sorduk ve onlara net yanıtları ve yapıcı tartışmaları için teşekkür etmek istiyoruz. Sonuçlar, katılımcıların açık bir çoğunluğunun etkinliğin 21-23 Temmuz 2021'e ertelenmesinden yana olduğunu ortaya koydu. Altı hafta mevcut durumda büyük bir fark yaratabilir" dedi.
Etkinlik şimdi 2021'in ikinci yarısına denk gelecek. Organizatörün kararı bir dizi potansiyel avantaja dayanıyor. O zamana kadar aşılar konusunda daha fazla ilerleme kaydedilmiş olacağını, seyahat kısıtlamalarının şirketler de dahil olmak üzere daha fazla kaldırılacağını ve yaz mevsiminin pandeminin önlenmesine katkıda bulunacağını bekliyorlar.
FWTM GmbH & Co. KG CEO'su Daniel Strowitzki; "Mevcut fuar alanının yüzde 75'inden fazlası şimdiden rezerve edildi ve Temmuz sonunda başarılı bir The smart E Europe 2021'i gerçekleştirebileceğimize ve enerji tedarikimizin geleceğini daha da fazla yenilenebilir enerjiler doğrultusunda şekillendirebileceğimize inanıyoruz” dedi.