Senas Group 15 yaşında

02 Şubat 2011 Dergi: Ocak-Şubat 2011

İnşaat, yenilenebilir enerji ve sivil havacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Senas Group, 15. yılını, 15 Aralık tarihinde İstanbul Marriott Otel'de kutladı.

"Sena Enerji" adı ile sektöre adım atan ve geçen süre içerisinde enerji, inşaat ve sivil havacılık olmak üzere üç farklı alanda faaliyetlerine yön veren Senas Group, başarılarla dolu 15 yılının mutluluğunu, düzenlediği kutlama gecesinde konukları ve çalışanlarıyla paylaştı.  

Gecede konuşan Senas Group Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Tanınmış, geride bıraktıkları 15 yıllık süreçte elde ettikleri deneyimler neticesinde faaliyet gösterdikleri 3 farklı sektörde tespit ettikleri alanlarda uzmanlaşma yoluna gittiklerini belirtti.

Enerji alanında yenilenebilir enerji yatırımlarına yöneldiklerine değinen Tanınmış,  "Elektrik taahhütleri gerçekleştirerek yola çıktığımız Sena Enerji ile 15. yılımızda grubumuzun yenilenebilir enerji konusundaki atılımlarına öncülük ediyoruz. Almanya'da kurduğumuz Sungast adındaki firmamızla Berlin - Kottbus'da güneş enerjisi üretiyor ve Alman hükümetine satıyoruz. Önümüzdeki aylarda yine Almanya'da ikinci bir yatırımla kanola yağından elektrik üreteceğiz" dedi.

Gecede Senas Group'a uzun yıllar emek veren çalışanlara Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Tanınmış, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nehar Tanınmış, Kurumsal İletişim Direktörü Senem Tanınmış ve Genel Koordinatör Halim Genç tarafından plaketleri verildi.


Etiketler


Slider Altına