SEDAŞ'ın acil hizmet ekipleri 7/24 görev başında...

02 Şubat 2011 Dergi: Ocak-Şubat 2011

Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ), faaliyet gösterdiği bölgedeki 3 milyon aboneye elektrik dağıtımını sürdürürken, İşletme Bakım Müdürlüğü koordinasyonunda çalışan 809 kişilik acil hizmet ekibi de her tür arıza bakım- onarım faaliyeti için 7/24 iş başında.

Kalifiye personeliyle, termal kameralar, yer altı kablo test cihazları gibi çağdaş teknolojik cihazlar ve yenilenen ekip araçlarıyla donatılan SEDAŞ Acil Hizmet Ekipleri, enerji nakil hatlarında meydana gelen enerji kesintilerini en kısa sürede giderirken; hat ve trafo bakım çalışmalarıyla enerji kesintilerinin en aza indirilmesini, aydınlatma çalışmalarının da etkin bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor.

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "SEDAŞ olarak, elektrik dağıtım sisteminde görev yapan ve Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Yetki Belgeli  (EKAT Yetki Belgeli) personelin oluşturduğu 809 kişilik dev bir işletme bakım ordusuna sahibiz. Ekibimiz, büyük bir uyum ve dayanışma içinde, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyarak, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini sağlamak için Çağrı Merkezi üzerinden yönlendirilen her çağrıyı değerlendirip maksimum performansla dağıtım sisteminin bakım ve onarımı, şebeke iyileştirilmesi çalışmalarını sürdürüyor. Hedefimiz, dağıtım sisteminde verilen hizmette müşteri memnuniyetini daha da artırmaktır" diye konuştu.

SEDAŞ Dağıtım Direktörlüğü'ne bağlı olan İşletme Bakım Müdürlüğü, 2011 yılı başında Kocaeli Fuar alanı içindeki hizmet binasında faaliyete geçecek ve 4 ilin işletme bakım faaliyetinin koordinasyonu Kocaeli'nden yapılacak.


Etiketler


Slider Altına