Header Reklam
Header Reklam

Güneş Enerjisi ve Enerji Depolama Sektörü Gaziantep EIF'te Buluşuyor

13 Eylül 2023
Güneş Enerjisi ve Enerji Depolama Sektörü Gaziantep EIF'te Buluşuyor

Domino Fuarcılık tarafından düzenlenen Gaziantep EIF Enerji Fuarı, 20-22 Eylül 2023 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde sektörün profesyonellerini bir araya getirecek. 

Gaziantep’te düzenlenecek EIF Enerji Fuarı’nın ana konusu Güneş Enerjisi ve Enerji Depolama olacak.

Güneş Enerjisi ve Enerji Depolama özelinde düzenlenecek olan ilk EIF Gaziantep Enerji Fuarı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi uhdesinde bulunan tüm yetkili kadroların, üst düzey yetkililerin, yönetim kurullarının ve başkanlarının destekleri ile kapılarını açacak.

Sanayi bölgelerinde bulunan fabrika sahiplerinin, tarım işletmecilerinin, ilgili tüm sanayi kuruluşlarında görev yapan satın alım yetkililerinin fuara ziyaretçi olarak iştirak edecek olmaları etkinliğe son derece önemli bir katma değer sağlayacak.

Bunların yanı sıra;

Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır ve bölgenin diğer önemli şehirleri de Sanayi ve Ticaret Odalarının ve Organize Sanayi bölgelerinin destekleri ile bölgelerinde bulunan fabrika sahipleri, yöneticileri, satın alım birimleri ve yine bu bölgelerde yer alan tarım üreticileri aynı şekilde önemli kadroları ve işletme sahipleri ile fuara katılıyor olacaklar.
2023 EIF Gaziantep Enerji Fuarı programı kapsamında "Göbeklitepe"nin de eşsiz ambiansında bir gezi planlandı. Göbeklitepe Gezisi, 19 Eylül’de yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.enerjikongresi.com
 Slider Altına