Güneş Enerjili Akıllı Banklar Telefonları Şarj Ediyor, WiFi Sağlıyor

28 Şubat 2021 Dergi:

Macar bir girişim olan Kuube'nin tasarımcıları, tümü güneş panellerinden güç alan WiFi, şarj bağlantı noktaları ve bir ekran sağlayan çevre dostu, kullanışlı akıllı bir bank geliştirdi. 

Kuube'nin akıllı bankı çoğunlukla şehir merkezleri için tasarlanmıştır. Tasarım, farklı boyutlarda uygulanmakla birlikte hepsi aynı donanıma sahip olarak üretilir.

Tümü USB bağlantı noktaları, kablosuz şarj cihazları ve WiFi hotspot işlevi ile donatılmıştır. Akıllı bankların tümü, güneş panelleri sayesinde şarj olur ve bu da onları kolayca hareket ettirilebilir hale getirir.

Üç çevre dostu akıllı bank
Üç bankın en küçüğü olan Kube Eco, iki USB bağlantı noktası ve bir kablosuz şarj cihazıyla donatılmıştır, üç oturma alanına sahiptir. Diğer iki bank da WiFi hotspot sayesinde sınırsız internet erişimine sahiptir.

Banklar, UV seviyelerindeki, nemdeki veya hava basıncındaki değişiklikler gibi ortamı sürekli olarak izler - ilgilenenler için monitöründe görüntüler. Üç bank seçeneğinden en büyük ekrana sahiptir.

Dört kişiye kadar oturabilen ve daha küçük bir ekran dışında Kube Eco ile aynı özelliklerle birlikte gelen üç akıllı bankın ortancası Kuube Nanodur.

Üçlünün en büyük seçeneği olan Kuube Plus, bir grup veya bir ailenin, sekiz kişiye kadar birlikte oturabileceği olanak sunar. USB veya kablosuz üzerinden dört şarj yuvasına sahiptir.

Üç çevre dostu bankın tümü, geri dönüştürülebilir, temperli emniyet camı olan ve oturma bölümleri için doğal dişbudak ağacından yapılmış alüminyum bir şasiye sahiptir.

Kuube’nin tasarımı, şehirleri ve parkları herkes için daha erişilebilir hale getirmek için tasarım ve teknolojiyi birleştiren, etik ve sürdürülebilirlik odaklı bir başlangıçtır.Slider Altına