EWE Turkey Holding ve BESOB’dan Esnafa Enerji ve Dijital Desteği

15 Ağustos 2016 Dergi:

EWE AG, Türkiye’deki faaliyetlerine yeni iş birlikleriyle devam ediyor. EWE AG’nin Türkiye pazarındaki faaliyetlerini yürüten EWE Turkey Holding ile ülkemizin en önemli esnaf kuruluşlarından biri olan Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı (BESOB) arasında gerçekleştirilen iş birliğinde, esnaf için geliştirilen çözümlerle, iş süreçlerinin daha verimli ve kazançlı hale getirilmesi hedefleniyor. İş birliği, tüm işletmelerin önceliği haline gelen enerji verimliliği ve dijital dönüşümden esnafın nasıl yararlanabileceğine ve sürece nasıl entegre olacağına dair çözümleri de kapsıyor.

11 Ağustos Perşembe günü gerçekleştirilen imza töreninde EWE Turkey Holding Genel Müdürü Dr. Frank Quante, BESOB Başkanı Arif Tak, BESOB üyeleri ve holding yetkilileri yer aldı. Crowne Plaza Bursa Otel’de gerçekleşen törende, BESOB üyelerine özel fiyat ve şartlar ile hazırlanan kampanyalar tanıtıldı.

BESOB Meslek Odası Başkanları ve EWE Türkiye Grubu yöneticilerinden oluşan 150 kişilik katılımla gerçekleşen törende konuşan EWE Turkey Holding Genel Müdürü Dr. Frank Quante, hızla dijitalleşen dünyada, Türkiye’nin yapı taşlarını oluşturan esnaf ve sanatkârlar için enerji ve telekomünikasyon alanlarında etkin avantajlar kazandıracak olan kampanya hakkında şunları söyledi, “EWE Turkey Holding olarak, 90.000 esnaf ve sanatkârın üye olduğu, ülkemizin 4. büyük esnaf kuruluşu BESOB ile önemli bir iş birliğine imza attık. Böyle bir iş birliğine önderlik eden BESOB’a Türkiye’de böyle bir liderliğe öncülük etiği için Grubum adına teşekkür ediyorum. EWE Grup Şirketleri çatısı altında yer alan Bursagaz, EWE Enerji, Enervis ve Millenicom şirketlerinin elektrik, doğal gaz, enerji verimliliği ve telekomünikasyon alanında sunduğu hizmetlerle binlerce esnaf ve sanatkârın üye olduğu BESOB aracılığıyla ülke ekonomisine değer katacak yeni faaliyetler sunmaya devam ediyoruz. Esnaf ve sanatkârlara enerji ve dijital destek vermeyi amaçlayan bu kampanyanın, kısa sürede etkili sonuçlar yaratacağına inanıyoruz. Tüm BESOB üyelerini kampanyalarımızdan hizmet almaya davet ediyorum.”

BESOB Başkanı Arif Tak ise, “Bu ortaklıktaki temel amacımız, ekonomik dinamizmin ve canlılığın kaynağı olan esnaf ve sanatkârlarımızın teknolojinin sunduğu modern çözümlere ulaşarak ekonomik fayda sağlamak. EWE Turkey Holding ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde, ekonomimize yön veren esnaf ve sanatkârlarımızın günün koşulları ile değişen ve gelişen yeni ihtiyaçlarının karşılanmasına destek vermiş olacağız. Bu protokol kapsamında üyelerimiz EWE Turkey Holding bünyesindeki şirketlerin sunmuş olduğu hizmetlere avantajlı fiyat ve şartlarla sahip olacağı gibi, abonelik sonrasında kendilerine kolay erişim, süratli işlem ve hızlı çözüm imkânları sunacak ayrıcalıklı (VIP) müşteri hizmetlerinden de istifade edebileceklerdir. İmzalanan bu protokol, elektrik, doğal gaz, telekomünikasyon ve enerji verimliliği gibi çoklu hizmetlerin birlikte sunulduğu ilk kurumsal iş birliği protokolü olması itibarıyla da önemli bir kilometre taşıdır.” açıklamasında bulundu.Slider Altına