Ecomondo ve Key Energy Fuarlarının Tarihleri Belli Oldu

20 Ocak 2021 Dergi:

2020 özel dijital versiyonunun ardından, sonbaharda bir kez daha Rimini Fuar Merkezi’nde "canlı"  olarak düzenlenecek Ecomondo ve Key Energy fuarları için organizatör IEG (İtalyan Fuar Grubu), 26-29 Ekim 2021 tarihlerini açıkladı.

2021, yeşil ekonomi için önemli uluslararası gelişmelerle dolu olacak. Döngüsel biyoekonomi ve yenilenebilir enerjiler konusunda  kendini kanıtlamış iş platformları olmanın yanı sıra, Ecomondo ve Key Energy, her zaman tüm hükümetlerin ve aynı zamanda girişimcilik, finans ve kamu yönetimi dünyalarının gündemlerinin merkezinde yer alan sorunları ele alarak gerçek bir düşünce kuruluşu rolü oynamaktadır. Fuarların canlı olarak yeniden başlaması, tüm uluslararası toplum tarafından merakla beklenen önemli bir işarettir. Fuarlar en güçlü iş bileşenleri arasındadır ve perspektif olarak, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen 750 milyar Euro’luk Kurtarma Planı sayesinde, yeşil dönüşüm; hükümetlerin taahhütleri listesinin başında yer alacaktır. Rimini fuar merkezinin yaklaşık 130.000 metrekaresini kaplayacak olan Ecomondo ve Key Energy’de, kurumsal ve iş ilişkilerini desteklemek için özel bir düzenleme yapıldı. Atık ve kaynaklar, iyileştirme ve hidrojeolojik riskler, döngüsel biyoekonomi ve su; Ecomondo’nun alt sektörleridir. Yenilenebilir enerji kaynakları, depolama ve dağıtılmış üretim, enerji verimliliği ve akıllı şehirler de Key Energy’nin temalarıdır.

Her iki fuar, Avrupa Birliği tarafından başlatılan sürdürülebilir büyüme için stratejik plan olan Yeşil Anlaşmanın temel amacı olan karbon nötr bir ekonomiye geçişi teşvik eden ve hızlandıran teknolojileri, hizmetleri ve entegre çözümleri sergileyen uluslararası bir serginin yanı sıra yüksek nitelikte konferans programları da sunmaktadır.Slider Altına