Baymak 25 İlde 100 Mağaza Açıyor

23 Ağustos 2016 Dergi: Eylül-Ekim 2016

Baymak, Orange Store ile Türkiye genelinde hızla yayılmaya devam ediyor. 2016 yılının ilk altı ayında Ankara’da 6 farklı Orange Store mağazasının açılışını gerçekleştiren Baymak için yıl sonunda hedef 25 ilde 100 mağazaya ulaşmak. Orange Store için bu yıl 4 milyon TL’lik yatırım planlayan Baymak, Adana, Muş, Elazığ’ın da aralarında bulunduğu 10 ilde mağazalarının açılışını gerçekleştirdi.

Sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürün gamı ile tüketicilere kaliteli ürün ve hizmet sunan Orange Store’lar geniş ürün gamıyla bayilere 12 ay satış yapabilme imkânı sunarken satın alma ve taahhüt avantajlarında kolaylık sağlıyor.

Büyümenin Yüzde 5’i Orange Storelardan

2016 büyüme hedefinin yüzde 5’ini Orange Store yapısı ile gerçekleştirmeyi hedeflediklerini açıklayan Baymak Genel Müdürü Ender Çolak; “Orange Store konseptini hayata geçirmeye başladığımızda ilk günden bu yana Türkiye genelinde bayilerimizden gelen talepler oldukça fazla. Her yeni mağaza açılışı talepleri tetikliyor. Hedefimiz Türkiye’de ısıtma soğutma sektörüne yeni bir anlayış kazandıran Orange Store’ları 2016 sonunda 25 ilde 100 noktaya ulaşmak” şeklinde konuştu.

Sunulan hizmeti 4 ana unsur altında bir araya getiren Orange Store’lar modern mağaza tasarımı ve ürün teşhiri, eğitimli montaj ve uygulama ekipleri, tüketicilere gerekli teknik bilgiyi sağlayan makine mühendisleri ve sadece yüksek enerji verimli ve yenilenebilir enerjiye yoğunlaşan ürün gamıyla şu anda 13 mağaza ile hizmet veriyor.