7.Türkiye Enerji Zirvesi’nde Zorlu Enerji’ye İki Ödül Birden

25 Kasım 2016 Dergi:

Zorlu Enerji, sektörün önde gelen kurum, kuruluş ve profesyonellerini buluşturan 7. Türkiye Enerji Zirvesi’nde gerek sektörel değerlendirmeleri, gerekse aldığı ödüllerle aktif katılım gösterdi. 23-26 Kasım tarihleri arasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteğiyle Adana’da düzenlenen zirvede, elektrik, doğal gaz, yenilenebilir enerji, petrol gibi farklı alanlarda önde gelen sektör oyuncuları bir araya gelirken; 2 güne yayılan oturumlarda Türkiye ve dünya enerji piyasalarındaki gelişmeler, tüm yönleriyle değerlendirildi.

Zirve kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün sosyal sorumluluk bilinci yüksek başarılı oyuncuları ödüllendirildi. Zorlu Enerji, 24 Kasım Perşembe akşamı düzenlenen Başarı Ödülleri’nden, “Altın Vana” ve “Altın Voltaj” ödülleri ile ayrıldı. Altın Voltaj ödülünü Zorlu Enerji Genel Müdürü Sinan Ak alırken, Altın Vana ödülü de Zorlu Enerji Doğal Gaz Grubu Genel Müdürü Fuat Celepci’ye takdim edildi.

2010 yılından bu yana Türkiye’nin farklı bir ilinde düzenlenen Türkiye Enerji Zirvesi, sektörün başarılı şirketlerini hayata geçirdikleri kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile birlikte değerlendirerek Altın Voltaj, Altın Vana, Altın Varil ve Altın Tüp kategorileri ile veriliyor.Slider Altına