1. Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı İstanbul’ da Yapılıyor…

03 Ekim 2012 Dergi: Eylül-Ekim 2012

Türkiye’nin önde gelen tesis yatırımcıları, yöneticileri ve kurumsal tedarikçileri ilk defa “1. Tesis Yatırım ı - Yönetim i ve Tedarik Konferansı - B2B Görüşmeleri” organizasyonunda bir araya geliyor.

18-19 Ekim 2012 tarihlerinde WOW Convention Center’ dadüzenlenecek olan organizasyon, AYD, ETD, INDER, TUROB, TYD, ÇEDBİK, TKSD gibi sivil toplum kuruluşları tarafından destekleniyor. Bu yıl “Sürdürülebilir Tesisler” ana teması ile uluslararası fikir önderleri ve ülkemizdeki tarafları bir araya getirerek fikir alışverişi ve know-how aktarımı sağlamayı hedefleyen Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı’nın, “Ülkemizin milli serveti olan tesislerin sürdürebilirliğinin temini ve tesis ekonomisinin hayata geçirilmesi, ancak tesis yatırımlarının doğru planlanması, tedarik kararlarının doğru verilebilmesi ve bu tesislerin emanet edileceği müdürlerin yatırım ve planlama aşamasındaki ekip içinde yer almalarıyla mümkün olabilecektir” tezi üzerine tasarlandığı belirtiliyor.

Konferansta ana konuşmacı olarak Türkiye’ye gelecek olan IFMA Başkanı Tony Keane’nin, “Tesis Yönetimi bir iş midir, bir meslek midir?” konusunda katılımcılara tecrübelerini aktaracağı bildiriliyor.

IFMA Yönetim Kurulu üyesi , “Sürdürülebilirlik nasıl elde edilir?”  ve “Sürdürülebilir Bina Profesyoneli” programlarının içerik geliştirici uzmanı olan ve aynı zamanda konferansın içerik danışmanlığını yapan Dr. Işılay Civan’ın da konferansın ana konuşmacıları arasında yer alacağı verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Uluslararası Teknik Tesis Müdürleri Derneği (UTTMD) işbirliğiyle hayata geçirilecek olan 1.Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı – B2B Görüşmeleri projesinin amacının ise; tarafları kalıcı şekilde aynı platformda bir araya getirmek ve yepyeni yol haritaları oluşturabilmek olduğu belirtiliyor.

Detaylı bilgi için:

www.tesisyonetimikonferansi.com - www.facilitymanagementturkey.com

0212 296 89 85  - info@bezegroup.org  

0212 230 20 55  - info4@bezegroup.org


Etiketler


Slider Altına