Intersolar Güney Amerika Fuarı Başarısını Devam Ettirdi

04 Eylül 2017 Dergi:

47 ülkeden 12.000'den fazla ziyaretçinin katıldığı 5. Intersolar Güney Amerika fuar ve konferansı, 22-24 Ağustos 2017 tarihleri arasında Sao Paulo'da yapıldı.

Güney Amerika'daki güneş enerjisi teknolojilerini destekleyen anahtar platform sayılan fuarda 220 uluslararası katılımcı yer aldı.

1500'den fazla güneş uzmanı, güneş enerjisi teknolojilerinin tüm yönlerini tartışmak ve sektör için pazar fırsatları ve iş modellerini analiz etmek için Intersolar Güney Amerika konferansına katıldı. Konferansta merkezi ve merkezi olmayan sistem pazarları, politikalar, yenilikler ve finansman fırsatları öne çıkan konulardı.

Pazar analistleri, Şili ve Brezilya gibi birçok büyük Güney Amerika pazarlarında güçlü bir yükseliş öngörüyor. Aynı zamanda Arjantin ve Kolombiya gibi yeni pazarlar da pazar değerini artırıyor. Intersolar Güney Amerika'nın uluslararası organizatörleri Solar Promotion International direktörü Dr. Florian Wessendorf ve Freiburg Yönetim ve Pazarlama Uluslararası CEO'su Daniel Strowitzki; "Bu başarı öyküsüne katkıda bulunmaktan dolayı mutluyuz ve sergimize, konferansımıza bu kadar iyi bir şekilde tepki verilmesine çok sevindik" diyor.

Intersolar Güney Amerika'nın enerji depolama sistemlerini konu alan özel sergisi "ees Güney Amerika" ​​fuara değer kazandıran bir ortamdı. Sergide 40 katılımcı, portföylerinin bir parçası olarak elektrikli enerji depolama ürünlerini ziyaretçilere tanıttı.

Brezilya heyecan verici bir güneş pazarı olmaya devam edecek. Intersolar Güney Amerika, gelecek yıl 28-30 Ağustos, 2018 tarihleri ​​arasında yine Norte Expo Center'da yapılacak.


Etiketler


Slider Altına